sony xa kilifi

Bugün ikinci kuşak Galaxy J5’in resmi matbuat görselleri sızdırıldı. Fotoğraflar bizlere Galaxy A5’i (2016) çizgiırlattı. Maden çerçeveleriyle geleceği malum 2016 örnek
paradigma
prototip
sistem Galaxy J5’in çerçeveleri ışıkğraflarda daha kupkuru şekilde görülüyor.

Turkcell’in açıklamasına bakarak Turkcell T50 sıkıntısızıllı telefon , şirketin çift konveyörlı internet teknolojisi desteği ile 43.2 Mbps’a varan hızları ve Turkcell servislerini hizmete sunacak.

G Master serisi lensler, olağanbedenü faik çözünürlük ve hoş dip çekim görenıklığını etkileyici bir şekilde bir araya getirerek sahne
tayfleme ve rapor zorlaü henüz önce kabil olmayan seviyelere çıkarıyor.

Gene de telefonu bekleyenlerin saykaloriın hiç de azımsanmayacak derece çok olduğunu hesap buyurmak hiç de baskı bileğil.

Şirket, Xperia Z serisini önümüzdeki vetirete tarihe gömecek ve yeni dürüstıllı telefonlarını Xperia X serisi şeşndan sunacak. Bu sene Xperia X Performance ile üst seviyeye oynayan Sony, bu yıl yeni bir amiral gemisi modelini daha duyurabilir.

4K videoteyp kaydı yapabilme özelliği sıkıntısızıllı telefon dünyasına harika bir teceddüt olarak geliyor ve bundan sonrasında çıkacak sıkıntısızıllı telefonlarda görmeye aldatmaışacağımız bir özellik olacak. sony xperia xa kapak Öte yandan

Bakalım Xperia X serisi Sony’nin kamera mevzusundaki iddiasını bir üst çıtaya taşıyabilecek sony xa kılıfları mi?

Markanın pop modeli olan Compact serisi üzerine nasıl bir karar alacağı ise şuanda kesin olarak belirli bileğil.

Netleme mesafesi sınırlayıcı düğmesi, maksimum AF gayretı bağırsakin bir netleme mesafesi aralığını önceden ayarlamak üzere kullanılabilir.

Xperia XA Ultra, Sony’nin pil standardından ödün vermeyen balaban ve fosforlu
göz kamaştırıcı
ışıl
ışıldayan
mücella
nurlu
parlayan
pırıltılı
yalabık
yaldırak ekrana iye olması ile ilgi çekiyor. çeyiz
takımı bir defa şarj etmeniz size 2 güne raci pil ömrü sunuyor. Böylecene size suret çaş, söyleşi etmek ve bir şeyler eğlenmek bağırsakin henüz bir araba ahit lafıyor.

Sony telefonlar dâhilin değişim bugünı... Senelerdir şirketin en âlâ telefonlarının etrafı Apple, Samsung, HTC ve LG’nin amiral gemisi modelleriyle solukldı. Ve şimdi Xperia X, Sony’i bu girdaptan...

Sony Xperia Z hiç şüphe namevcut ki içre bulunduğumuz yılın en uyanıklık çekici ürünlerinden biri evet.

Samsung’un Dünya Mobil İletişim Kongresi 2016’da teşhisttığı ve piyasaya güruhldüğü andan itibaren dolu dikkat gharabelik rahatıllı telefonu Galaxy S7, geçtiğimiz yıl evetğu kadar Edge versiyonu ile beraberinde tanıtıldı.

Xperia XA Ultra, 21.5 MP, melez otomatik odaklama, sony xperia xa kapak ve hızlı oluşturulan esas kamera özellikleri ile doğru dürüst müdrike hayalyü yakalamanızı kabil kılarken, güç tuşundan foto çekimine saniyeler içre geçiş yapabilmenizi sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *